Vlakem výhodně na Zlatou Přilbu do Pardubic

2. října 2008 v 1:01 |  informace ČD

Vlakem výhodně na Zlatou Přilbu do Pardubic

České dráhy jsou oficiálním dopravcem Zlaté přilby České republiky a pro návštěvníky závodů o tomto víkendu připravily speciální nabídku VLAK+. Plochodrážní závody se pojedou v Pardubicích už pošedesáté.
"S jízdenkou VLAK+ mohou návštěvníci cestovat z kterékoliv stanice v síti Českých drah do stanice Pardubice hlavní nádraží," říká ředitelka Odboru osobní dopravy a přepravy Luďka Hnulíková. "Jízdenka je o 50 % levnější než obyčejné jízdné. To znamená, že zákazník zaplatí za obě cesty tolik, kolik by ho stálo obyčejné jízdné v jednom směru."
Směrem do Pardubic se nárok na slevu neprokazuje při zakoupení ani kontrole jízdních dokladů, stačí o ni požádat. Při zpáteční cestě z Pardubic ale musí být jízdenka se slevou VLAK+ orazítkována razítkem ČD, které návštěvníci dostanou v sekretariátu závodu na stadionu v Pardubicích-Svítkově. Pokud bude na jízdence předepsané razítko chybět, nebude nárok na slevu uznán a cestující zaplatí za cestu zpět jízdné, na které prokáže nárok. První den platnosti zpáteční jízdenky musí být v období 3. až 5. října, zpět lze cestovat do půlnoci následujícího dne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak hodnotíte služby poskytované v ČD-Centru Pardubice hl.n.?(známkujte jako ve škole)

1 43.7% (87)
2 16.6% (33)
3 12.1% (24)
4 12.6% (25)
5 15.1% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.