Na Floru do Olomouce o polovinu levněji

21. dubna 2008 v 15:17 |  informace ČD

Na Floru do Olomouce o polovinu levněji

Ve čtvrtek 24. dubna začíná na olomouckém výstavišti další ročník jarní výstavy Flora Olomouc. České dráhy jsou letos poprvé oficiálním dopravcem veletrhu, a připravily proto pro pěstitele a zahrádkáře speciální nabídku VLAK+. Do Olomouce a zpět se tak návštěvníci Flory dostanou odkudkoliv z České republiky za polovinu obyčejného jízdného.
Jízdenka Vlak+ platí z kterékoliv stanice ČD do železniční stanice Olomouc hlavní nádraží a zpět. První den platnosti zpáteční jízdenky se slevou VLAK+ přitom může být 24., 25., 26. nebo 27. dubna 2008.
Při cestě do Olomouce cestující nárok na slevu prokazovat nijak nemusí, stačí, když o slevu požádá. Při cestě zpět však musí při kontrole jízdních dokladů předložit jízdenku orazítkovanou pamětním razítkem, které získá přímo na výstavišti v expozici Českých drah v pavilonu "A". Pokud bude na jízdence razítko chybět, nebude mu jízdenka se slevou VLAK+ uznána a cestující zaplatí za tuto cestu jízdné, na které prokáže nárok. Jízdenka se slevou VLAK+ neplatí jako vstupenka na veletrhy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký máte názor na způsob odbavení v UŽST Pardubice hl.n.,zavedený na konci roku 2007 ?

plně vyhovuje
lepší bylo staré ČD Centrum
toto řešení je nepřehledné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.