Oprava prvního nástupiště

4. března 2008 v 20:45 |  informace ČD

OPRAVA PRVNÍHO NÁSTUPIŠTĚ

V pondělí 3.března 2008 započala oprava prvního nástupiště v Uzlové železniční stanici Pardubice hl.n. Jedná se o poslední nástupiště,které ještě neprošlo rekonstrukcí. Nyní je vyloučena půlka nástupiště od České Třebové a druhá půlka slouží omezeně pro vlaky směr Rosice nad Labem. Je omezený přístup a pohyb na tomto nástupišti. Výtah pro tělesně postižené není na 1.nástupišti v provozu, v případě požadavku zajistí náhradní přepravu zaměstnanci osobního nádraží. Imobilním cestujícím doporučujeme nahlášení v zavazadlové pokladně,kde zajistí přístup na nástupiště prostřednictvím zaměstnanců osobního tranzita nákladním výtahem. Dále je snešeno digitální informační zařízení u prvního a prvního prodlouženého nástupiště a vlaky jsou označeny přenosnou informační cedulí.ČD se omlouvají za potíže s hlukem a prašností a děkují cestujícím za pochopení
aktualizace:v letošním roce dojde pouze k opravě tzv.vlaštovek-tj.horní část nástupiště.Peronní hrany a celkový spodek bude opraven pravděpodobně koncem roku 2008.
Dne 28.března 2008 před obědem bylo nástupiště otevřeno pro cestující.Ještě však trvá omezení v jízdě vlaků.Je vyloučena část koleje na západní straně směrem k Rosicím.Opět je možno používat výtahové plošiny na nástupiště.Stále není umístěn nádražní rozhlas a světelné tabule o odjezdu vlaku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký máte názor na způsob odbavení v UŽST Pardubice hl.n.,zavedený na konci roku 2007 ?

plně vyhovuje
lepší bylo staré ČD Centrum
toto řešení je nepřehledné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.