Pardubickým krajem vlaky ČD

28. dubna 2007 v 13:49 |  archiv

Pardubickým krajem vlaky Českých drah

Pardubickým krajem vlaky Českých drah - foto
Pardubický kraj a akciová společnost České dráhy připravily pro obyvatele i návštěvníky kraje cestovatelskou soutěž o zajímavé ceny. Do soutěže se zapojilo čtrnáct atraktivních cílů výletů, které jsou snadno dostupné vlakem.

Najdete mezi nimi zajímavá muzea, renesanční zámky, gotický hrad, elegantní rozhlednu i unikátní technické památky.

Nezbytnou soutěžní kartu může každý zájemce o zapojení do soutěže získat buď ve čtrnácti zapojených cílech nebo si ji může sám vytisknout ze stránek www.vychodni-cechy.info, kde rovněž najde detailní podmínky soutěže, informace o jednotlivých cílech a mnoho dalších informací a inspirace pro cestování po východních Čechách.

Při návštěvách jednotlivých cílů výletů dostane soutěžící do hrací karty razítko. Po nasbírání minimálně deseti takových razítek a minimálně jednoho razítka z víkendového spěšného vlaku Sněžník nebo Vysočina a po odeslání karty na adresu v ní uvedenou bude zařazen do slosování o hodnotné ceny.

Ceny do soutěže věnují Pardubický kraj, České dráhy a Léčebné lázně Bohdaneč, akciová společnost. K hlavním cenám patří poukaz na čerpání lázeňských služeb v hodnotě 5 tisíc korun a Kilometrická banka 2000.

Partnerem soutěže je Český rozhlas Pardubice, který jednotlivé cíle podrobně představí ve vysílání vždy v pátek ve 12.15 a v sobotu v 16.40 hodin.

Cílem organizátorů soutěže je prohloubení zájmu o cesty za poznáním a nevšedními zážitky v Pardubickém kraji s využitím vlakových spojů Českých drah včetně nabízených slev.

Soutěž probíhá od 1. května do 20. září 2007.
TOPlist
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak hodnotíte služby poskytované v ČD-Centru Pardubice hl.n.?(známkujte jako ve škole)

1 43.6% (85)
2 16.9% (33)
3 12.3% (24)
4 12.3% (24)
5 14.9% (29)

Komentáře

1 roman | E-mail | 27. března 2011 v 17:23 | Reagovat

je to nejlepší kraj a hezké vlaky
nejlepší na světě pardubice hl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.