Od prosince jízdenka eLiška za 140 Kč

24. října 2006 v 20:37 |  informace ČD

- Od prosince jízdenka eLiška za 140 Kč - a to i v IC/EC

In-kartaČeské republiky - Od 10.12.2006 vyhlašují České dráhy akviziční slevu eLiška. Jedná se o meziregionální kontingentní jízdenku, která je určena pouze pro majitele In-karty/RailPlus v provedení bezkontaktní čipové karty. Jízdenku je možno zakoupit pouze do 2. vozové třídy z vybraných železničních stanic všech sídelních měst všech krajů do vybraných železničních stanic všech sídelních měst všech krajů v ČR a tuto jízdenku je možno objednat a zaplatit pouze prostřednictvím eShopu ČD. Meziregionální kontingentní jízdenka eLiška je pravděpodobně součástí nové zákaznické strategie Českých drah, která začne být uplatňována od neděle 10.12.2006, kdy začne platit nový jízdní řád 2006/2007.
IC/ECTato nabídka platí pouze do vyprodání stanoveného limitu na relaci a den, cena jízdenky bez ohledu na vzdálenost činí 140 Kč, z této ceny se nepřiznávají žádné další slevy; ve vlacích vyšší kvality platí jízdenka bez příplatku na vlaky vyšší kvality, místenky a lůžkové nebo lehátkové příplatky cestující zaplatí podle tarifu TR 10; při použití po delší trase (jízda oklikou) nebo v 1. vozové třídě cestující doplatí do ceny jízdného, na které prokáže nárok. Platnost jízdenky je vždy do 6:00 hodin dne následujícího po prvním dnu platnosti; právo z přepravní smlouvy lze uplatnit v kterékoliv železniční stanici, místem příslušným k vyřízení uplatněného práva je pouze OPT (uznaná částka bude cestujícímu vrácena na číslo účtu, z kterého byla jízdenka zaplacena). Pokud si cestující nevyzvedne objednanou a zaplacenou jízdenku do 24:00 hodin prvního dne platnosti, zaplacená částka bude po srážce dle Smluvních přepravních podmínek Českých drah pro veřejnou osobní dopravu automaticky vrácena na číslo účtu, ze kterého byla platba provedena.

Vyzvednutí a kontrola jízdních dokladů

Před nástupem jízdy se cestující dostaví do označené výdejny jízdenek v nástupní stanici (případně ve vyjmenované stanici daného obvodu) dle níže uvedeného seznamu, předloží In-kartu/Rail plus k ověření a vyzvednutí zaplacené jízdenky, pokladník vydá cestujícímu jízdenku, kterou bude předkládat pověřenému zaměstnanci ČD při kontrole jízdních dokladů v době plnění přepravní smlouvy spolu s průkazem In-karta/Rail plus; pokud cestující nepředloží pověřenému zaměstnanci ČD při kontrole jízdních dokladů v době plnění přepravní smlouvy buď jízdenku vystavenou ze zařízení pro elektronický výdej jízdenek ČD (UNIPOK) ve vyjmenované nástupní stanici nebo platnou In-kartu/Rail plus (bezkontaktní čipovou kartu), jejíž číslo je uvedeno na jízdence, nebude mu nárok na slevu uznán a zaplatí jízdné, na které prokáže nárok.

Seznam stanic

Logo ČD Jízdenka eLiška může znít z nebo do níže uvedených železničních stanic. Pokud se jedná o stanici nástupní, je nutno si v těchto železničních stanicích jízdenku před nástupem jízdy vyzvednout ve výdejně jízdenek. V závorce jsou uvedeny názvy železničních stanic, ve kterých si lze jízdenku také vyzvednout a ve kterých lze jízdu nastoupit v rámci daného obvodu.
Brno hlavní nádraží (Brno - Královo Pole), České Budějovice, Hradec Králové hlavní nádraží, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc hlavní nádraží, Ostrava hlavní nádraží (Ostrava - Svinov, Ostrava - Vítkovice), Pardubice hlavní nádraží, Plzeň hlavní nádraží, Ústí nad Labem hlavní nádraží (Ústí nad Labem západ), Zlín střed (Otrokovice), Praha hlavní nádraží (Praha Masarykovo nádraží, Praha - Holešovice, Praha - Smíchov) - tj. 13 měst (vyjma Středočeského kraje).
zdroj a bližší informace: Akviziční sleva ČD
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak hodnotíte služby poskytované v ČD-Centru Pardubice hl.n.?(známkujte jako ve škole)

1 43.6% (85)
2 16.9% (33)
3 12.3% (24)
4 12.3% (24)
5 14.9% (29)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.