ze strážnice

3. srpna 2006 v 9:04 |  černá kronika
2.8.2006 - ze strážnice
Na tísňové lince operačního městské policie bylo přijato oznámení muže, který uvedl, že mu někdo odcizil jeho psa dalmatina, kterého uvázal před Hypernovou. Strážníci po psu pátrali a skutečně se jim ho podařilo nalézt o půlnoci v nádražní hale ČD. Jeho předání šťastnému majiteli bylo již snadné.

Zloději ukradli psa (Pardubické noviny)

Že lidé kradou úplně všechno, o tom svědčí i případy, ke kterým došlo v minulých dnech. "Někdo odcizil psa dalmatina, který byl uvázán před Hypernovou," řekl nám zástupce ředitele pardubické městské policie Pavel Čejka. Podle něj strážníci vynaložili všechno úsilí, až psa skutečně našli. "V noci na středu jej policisté nalezli v nádražní hale ČD," řekl nám včera důvěryhodný zdroj.

tisková zpráva Městské Policie však neuvádí,že pes byl zajištěn ostrahou Sipadan,která střeží pořádek v nádražní hale.Pes byl údajně ve společenství bezdomovců u nádraží a shledání psa s majitelem bylo velice šťastné.
=========================================================
V úterý 1.8.2006 kolem 23.hodiny došlo na hlavní trati Pardubice-Kostěnice k usmrcení osoby. Muž (32 let),který se vracel z odpolední směny podniku Foxcon,dle naší informace zjistil nevěru své partnerky a rozhodl se ukončit život v místní čtvrti Slovany.Tohoto romského muže projíždějící vlak na místě usmrtil.Celá událost je v šetření Policie ČR.
(sepsáno podle rozhovoru s pozůstalou osobou rodiny)
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vítáte zřízení soukromé bezpečnostní agentury v UŽST Pardubice hl.n.

ano - nemám pocit bezpečí 19.6% (20)
ano - ale cítím se bezpečně 43.1% (44)
ne - prostory UŽST jsou bezpečné 6.9% (7)
ne - jsou to vyhozené peníze 5.9% (6)
pořádek má zajistit Policie 24.5% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.