ČD - Lounge

5. května 2006 v 13:09 |  služby pro cestující

Speciální čekárny - ČD LOUNGE

Provozní doba : 5:45 - 22.00
Speciální čekárny nabízené Českými drahami vám umožní čekání na váš spoj v pohodlí a uvolněné atmosféře. Najdete zde nejen místo pro klidný odpočinek, ale také zázemí pro vaši práci s přenosným počítačem.Součástí je též obrazovka pro přehrávání televizního programu a informační tabule s odjezdy vlaků.Je zde zřízena i toaleta.Nabízeny ke čtení jsou i časopisy "Grand-expres magazín","Euro","Motion"ČD-Cargo"apod. Čekárny jsou nabízeny pod názvem ČD LOUNGE a jsou určeny výhradně cestujícím s platnou jízdenkou 1. třídy. V případě potřeby je v místnosti umístěn telefonní komunikátor na dozorce nástupišť,který Vám zodpoví Vaše dotazy. Místnost je plně klimatizována a je vybavena barelem se studenou i teplou vodou k občerstvení.
ČD Lounge jsou k dispozici v železničních stanicích Praha-Holešovice, Olomouc hlavní nádraží, Ostrava Svinov,Ostrava hl.n.,Brno hl.n. a jsou otevřeny vždy minimálně 30 minut před příjezdem prvního a po odjezdu posledního vlaku kategorie SC, EC, IC.
TOPlist
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rostislav Blecha | E-mail | 31. července 2007 v 11:01 | Reagovat

ČD lounge jsem navštívil poprvé 15.7.07,nejprve ze zájmu, abych se seznámil s prostředím. Byl jsem nejprve značně rázně, po předložení In-Gold velice vlídně uvítán dozorčím, který mne seznámil s prostředím.

K večeru téhož dne jsem již účelně využil Vašich služeb, ale při pokusu použít toaletu

jsem se na dozorčího podvakrát nedozvonil.

Jsem dlouholetý pravidelný cestující, který pochopí mnohé, ale náhodný zákazník by byl možná silně rozčarován. Doufám, že tento méně příjemný zážitek z jinak velice pěkného a vkusného prostředí se již nebude opakovat.

Srdečně zdraví

        Rostislav Blecha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.